Юний фехтувальник з Миколаєва став срібним призером на турнірі в Німеччині (ФОТО)

13:5428.11.2022

Рапірист з Миколаєва Ростислав Романюк отримав срібну медаль на 32 регіональному турнірі Sächsisches Wichtelturnier (Німеччина, Шкойдіц) в категорії U13.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Департамент позитива міста Миколаєва», передає Інше ТВ.

Ростислав є вихованцем Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Тренує спортсмена Маргарита Сопінська.

Як повідомляло Інше ТВ, юний фехтувальник з Миколаєва Ростислав Романюк здобув «золото» відкритого чемпіонату Данії (ФОТО), а потім ще одне «золото» на міжнародному турнірі “Sieben-Türme-Turnier” у місті Любек (Німеччина). В кінці жовтня Ростислав Романюк здобув перемогу в категорії U-13 на турнірі “Brandenburg-Cup” у Коттбусі (Німеччина).