В рамках стабілізаційних відключень на Миколаївщині знеструмлено майже 600 населених пунктів


11:0728.11.2022

Станом на 10 ранку в Миколаївській області знеструмлено, окрім 10 груп графіку стабілізаційних відключень, і додаткові населені пункти – всього майже 600.

Загальна кількість абонентів, що тимчасово опинилася без електроживлення, становить близько 150 тисяч.

Про це повідомили в АТ «Миколаївобленерго», передає Інше ТВ.

«Маємо граничні рівні споживання для АТ «Миколаївобленерго» на 28 листопада. Відповідно до вказівки від чергового диспетчера Регіонального диспетчерського центру, з опівночі почали відключати споживачів за графіками стабілізаційних відключень.

Ситуація критична, тож потребує оперативних дій та одночасного відключення значної кількості людей. Тому станом на 10 годину ранку знеструмлені, окрім 10 груп графіку стабілізаційних відключень, і додаткові населені пункти – всього майже 600. Загальна кількість абонентів, що тимчасово опинилася без електроживлення, становить близько 150 тисяч.

Нагадуємо, що відключення електроенергії відбувається для стабілізації енергосистеми і на ті обсяги потужності, що до Товариства доводить НЕК «Укренерго».

Кожен з тих, в кого наявне електропостачання, в тому числі може допомогти і знеструмленим сусідам – наприклад, зменшивши споживання. Таким чином скоротиться необхідність аварійного відключення, а електроживлення швидше повернеться до осель.

Вдячні кожному, хто відповідально ставиться до споживання електроенергії та в такий спосіб сприяє успішному відновленню енергосистеми України», – йдеться в повідомленні «Миколаївобленерго».

Як повідомляло Інше ТВ, Сьогодні аварійні відключення електроенергії по всій країні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В рамках стабілізаційних відключень на Миколаївщині знеструмлено майже 600 населених пунктів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube