Нардеп розкрив деталі визволення з полону трьох морпіхів: участь в операції брав і миколаївець, захисник «Азовсталі» Артем Дибленко


16:0820.11.2022

Як повідомляло Інше ТВ, з російського полону визволені троє військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти ВМС України.

Народний депутат України, представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Ігор Копитін розкрив кілька деталей порятунку наших бійців, передає Інше ТВ.

«Історія їх визволення вартує того, щоб про неї зняли фільм. Хлопці під час бойових дій потрапили в полон до російських окупантів. Їх утримували на непідконтрольній наразі території України. Про це дізналися у Командуванні ВМС та морської піхоти, де вирішили спланувати операцію, щоб спробувати витягнути хлопців з полону, бо своїх не кидаємо.

В результаті вдалося організувати втечу розвідників з полону, а потім переправити їх на підконтрольну Україні територію. Наразі хлопці у безпеці та їх життю нічого не загрожує.

Окремо хотів би зазначити, що участь у операції по їх звільненню приймав миколаївець, «кіборг» та захисник «Азовсталі» Артем Дибленко, який нещодавно сам повернувся з ворожого полону. Та офіцери морської піхоти з позивними «Лютий», «Баркас» та «Омега», які фактично спланували цю операцію. Нажаль, наразі не можу назвати їх імен, але після закінчення війни ми розкажемо їх історії. В тому числі, історію мого товариша Дмитра з позивним «Омега».

Дякую всім, хто долучився до планування та реалізації надскладної та ризикованої спецоперації. З такими захисниками ми однозначно переможемо російську нечисть», – написав Ігор Копитін.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube