Миколаївська ТЕЦ обіцяє сьогодні, 17 листопада, до опівночі подати тепло всім абонентам в Миколаєві.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці підприємства, передає Інше ТВ.
«ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” розпочала опалювальний період відповідно до рішення ВК ММР 626 від 09.11.2022. Починаючи з 9 листопада, проводились роботи з налагодження гідравлічного режиму тепломереж. Сьогодні до 00 год. всі пускові операції будуть завершені, буде підвищено тиск у мережах, нормалізовано температурний режим, і теплоносій буде подано до всіх абонентів Миколаївської ТЕЦ», – йдеться в повідомленні.
У випадку відсутності тепла в багатоквартирних будинках Миколаївська ТЕЦ рекомендує звертатися до балансоутримувачів (ЖЕК, керуюча компанія, ОСББ), адже підключення та налагодження внутрішньобудинкових систем теплоспоживання – їхня зона відповідальності.
Інформацію щодо отримання нарядів на пуск тепла можна отримати за тел. 47 00 55, 58 33 14
![Миколаївська ТЕЦ обіцяє до опівночі подати тепло всім абонентам в Миколаєві 2 Миколаївська ТЕЦ обіцяє до опівночі подати тепло всім абонентам в Миколаєві 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/11/1-306.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, Мер Миколаєва каже, що частина абонентів Миколаївської ТЕЦ отримує тепло. Якщо ні, то дзвоніть по вказаним телефонам