Чому звільнення Снігурівки дуже важливе


17:4409.11.2022

Звільнення Снігурівки Миколаївської області є важливим для наших військових. Адже вихід на цей плацдарм відкриває ЗСУ рух в бік Херсона.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Чому Снігурівка важлива?

“Снігурівка є важливою, тому що це укріплений район, де російські війська давно закріпилися”, – підкреслив Мусієнко.

Експерт нагадав, в окупантів був ще один такий район – Давидів Брід, але наші війська його звільнили раніше.

“Це призвело до того, що фронт фактично тріснув, росіяни були вимушені відступати з втратами серйозними і ми змогли підійти ближче в районі Берислава. Так само важлива і Снігурівка з точки зору плацдарму, де війська РФ займають укріплені позиції”, – пояснює Мусієнко.

Шлях до Херсона

За словами експерта, звільнення Снігурівки і вихід на цей плацдарм важливе для всієї подальшої лінії фронту на північний захід від Херсона.

Шлях до Херсона. Експерт пояснив важливість звільнення Снігурівки

“В цьому її важливість, а українські війська готували відповідні дії для того, щоб вибити окупантів з цього плацдарму, щоб мати можливість їх відсунути і вони були позбавлені укріпленого району в цій місцевості, що звичайно, відкриває рух безпосередньо до Херсона”, – каже Мусієнко.

Щодо повідомлень окупантів про їхній нібито “відхід”, експерт зазначає, не варто надавати цьому значення.

“Тривають бойові дії. Гадаю, скоро в нас буде більше інформації і вона буде оприлюднена, а перспективи і шанси в нас є хороші”, – підсумував Мусієнко.

Зазначимо, що Снігурівка є містом Миколаївської області, втім сама ж відстань між Снігурівкою та Херсоном становить близько 50 км, а шляхами – 54 км.

Попри цю відстань Снігурівка залишається стратегічно важливим населеним пунктом на шляху до Херсона і українські військові пояснили чому.

Лінія фронту на півдні досить потужна. Вона і в довжину і в площину масштабна. Снігурівка досить далеко від Херсону, це взагалі Миколаївська область. Але це стратегічно важливий напрямок. Мова йде про розташування сил з урахуванням ландшафту. Це і підняття в гору і висоти, там дійсно бої йдуть, але ми продовжуємо роботу. Ми виснажуємо запаси ворога і його резерви”, – пояснила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Що відбувається в Снігурівці

Офіційних коментарів щодо останніх подій у Снігурівці поки немає. Українські ЗМІ поширюють інформацію про те, що зараз там тривають тяжкі бої. Зі зрозумілих причин військове командування поки не афішує ситуацію.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Чому звільнення Снігурівки дуже важливе' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube