Російське командування заявило про вихід з Херсона (ВІДЕО)


17:2809.11.2022

Командувач російськими військами в Херсонській області Сергій Суровікін запропонував міністру оборони РФ Сергію Шойгу залишити правобережну частину Херсонської області, де розташований Херсон. Доповідь Суровікіна транслював телеканал “Россия 24”.

Шойгу погодився з пропозицією Суровікіна.

Суровікін заявив, що в нинішніх умовах Херсон і прилеглі населені пункти неможливо повноцінно забезпечувати. “Оцінивши ситуацію, пропоную зайняти оборону на лівому березі Дніпра”, – заявив він. Суровікін назвав це рішення “важким”, але заявив, що воно збереже життя людей.

“Для нас життя і здоров’я російських військовослужбовців завжди є пріоритетом. Ми повинні брати до уваги і загрозу для цивільного населення. <…> Приступайте до відведення військ і вживіть усіх заходів для безпечного перекидання техніки, озброєння та особового складу за річку Дніпро”, – заявив Шойгу.

Росія захопила Херсон на початку березня, у перші дні після вторгнення на українську територію. Це місто стало єдиним обласним центром, захопленим російською армією з початку війни.

Влітку, отримавши далекобійні артилерійські системи, Україна почала обстрілювати мости в Херсонській області. Це ускладнило постачання угруповання військ РФ на правобережжі Дніпра в Херсонській області, де розташований сам Херсон.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Російське командування заявило про вихід з Херсона (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube