У Миколаєві за тиждень закрили ОСБ-плитами 7,9 тис.кв.м віконних прорізів і відновили 14 покрівель в багатоповерхівках


13:4731.10.2022

В Миколаєві триває робота щодо відновлення житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок агресії росії.

Про результати цієї роботи за минулий тиждень сьогодні, 31 жовтня, повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Так, протягом минулого тижня ремонтували багатоповерхові та приватні житлові будинки, освітні заклади. Зокрема, у 146 багатоповерхівках було закрито віконні прорізи загальною площею майже 7900 кв. м. Також було відновлено 14 покрівель загальною площею майже 160 кв. м.

Адміністрації районів Миколаєва видали шифер та OSB-плит для відновлення покрівель та закриття віконних прорізів 2-х будинків приватного сектору.

Минулого тижня ремонтні бригади працювали й на об’єктах освітньої інфраструктури. Зокрема, у двох закладах освіти відновили понад 900 кв.м покрівлі.

Крім того, було видано матеріали для ремонту покрівлі виробничого приміщення в одному з районів Миколаєва.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві за позаминулий тиждень ОСБ-плитами закрили більше 2,5 тис.кв.м віконних прорізів і відновили 25 покрівель багатоповерхівок (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві за тиждень закрили ОСБ-плитами 7,9 тис.кв.м віконних прорізів і відновили 14 покрівель в багатоповерхівках' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube