Ремонтні роботи на водопровідній мережі в Миколаєві ще продовжуються. Але «Миколаївводоканал» обіцяє впоратись до вечора (ФОТО, ВІДЕО)


15:4807.10.2022

Станом на 15 годину бригади МКП «Миколаївводоканал» ще ремонтують водопровідну мережу.

Про це повідомили на підприємстві, передає Інше ТВ.

«Пояснюємо, що сталося: вчора на двох ділянках водогону, яким постачається вода з Бузького лиману на очисні споруди, сталися витоки. В результаті великий об’єм води витрачався дарма, тому було прийнято рішення зупинити водозабір. Бригади нашого підприємства відкачали воду. Зараз проводяться зварювальні роботи ушкоджених місць труби. Докладемо максимум зусиль, щоб до 20 години вечора все завершити», – йдеться в повідомленні.

Також на «Миколаївводоканалі» кажуть про те, що в майбутньому таких «сюрпризів» вдасться уникати – вже кілька тижнів фахівці підрядної організації прокладають майже 400 метрів нової полієтиленової труби. «Як тільки-но будуть завершені роботи, то постачатися вода на очисні споруди буде новою мережею, а не старою “латаною”», – зауважують на підприємстві.

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаєві не буде води до сьогоднішнього вечора

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ремонтні роботи на водопровідній мережі в Миколаєві ще продовжуються. Але «Миколаївводоканал» обіцяє впоратись до вечора (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube