Обладнання гуртожитку для переселенців і містян, які втратили житло, в Миколаєві продовжується: отримано протипожежне обладнання (ФОТО)


17:2620.09.2022

Миколаїв отримав пожежні комплекси для комунальному гуртожитку, де нещодавно відремонтували кімнати для комфортного проживання переселенців та працівників критичної інфраструктури міста, які постраждали внаслідок бойових дій.

Це вогнегасники, пожежні рукави з чавунними кранами та пожежні шафи для їх компактного розміщення на загальну суму 55 тисяч гривень.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва, передає Інше ТВ.

Обладнання придбане за кошти Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

«Окрім забезпечення комфортних умов проживання людей, необхідно пам’ятати і про безпеку. Тому ми отримали 10 пожежних комплексів для цього гуртожитку та інших подібних об’єктів, де облаштовані центри розміщення внутрішньо переміщених осіб в Миколаєві. Як завжди, не перестаємо дякувати нашим партнерам за підтримку миколаївців!», – каже Євген Гомонюк, менеджер з комунікацій Агенції розвитку Миколаєва

В гуртожитку наразі триває ремонт приміщень загального користування (лобі, хол та кімната для людини з інвалідністю). Вже відремонтовані житлові кімнати, кухня, санвузли, та приміщення з умивальниками на першому поверсі. Для комфортного проживання кімнати вже укомплектовані меблями та наборами постільної білизни, додатково є електричний чайник і холодильник.

Незабаром ці затишні оселі стануть тимчасовим домом для вимушених переселенців та миколаївців, які втратили житло внаслідок російської агресії.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв отримав партію меблів для гуртожитку, в якому будуть жити переселенці та працівники критичної інфраструктури міста (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube