200 днів спротиву. Начальник Миколаївської ОВА та мер Миколаєва випустили з цієї нагоди відео (ВІДЕО)


12:0011.09.2022

Як повідомляло Інше ТВ, 200 днів спротиву. Що зроблено в Миколаївській області за цей період – звіт Миколаївської ОВА.

Тематичні відео випустили начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«Сьогодні 200 днів повномасштабного вторгнення. 200 днів нашої боротьби та нашого протистояння.

За цей час ми змінились, змінилась наша країна.

Ми всі померли 24 лютого та народились знову іншими. І тепер у нас одна мета та одне завдання – наша Перемога!

Весь цей час наша команда була тут. Тут, в Миколаєві спільно з військовими, ТРО, волонтерами, правоохоронцям, рятувальниками, медиками, комунальниками та всіма, хто воює на своєму фронті. Ми максимально виконували свій обов’язок та максимального допомагали його виконувати іншим.

З 200 днів нас не обстрілювали лише 29. Останні 6 тихих днів були за ці два тижні. За що щиро дякуємо нашим військовим.

Не зважаючи на постійні обстріли, наша область продовжує жити, розвиватися та створювати максимально можливі комфортні умови для громадян. В режимі нонстоп – 24/7 працюють всі служби та структури. Все це результат спільної праці кожної та кожного, хто працює на своєму місці.

І ще хотів сказати про наших військових. Хлопці ризикуючи життям, воюють за нашу свободу та при цьому посміхаються. Та вбивають окупантів з посмішкою. Це ж дух предків козаків. І це в нас не відібрати.

Так трапилось, що на 200 днів війни припадає День народження мого міста. Вітаю, рідний Миколаїв, зі святом! Бажаю нам найскорішої Перемоги над російськими окупантами. Щоб вони швидше всі повиздихали.

Тож, ми працюємо далі! Не забуваємо підтримувати ЗСУ!

Та разом до Перемоги!», – сказав Віталій Кім.

«200 днів нескореності. Ми добре знаємо, про що це. І сьогодні я хочу показати вам обличчя тих, завдяки кому Миколаїв – місто героїв. Завдяки кому Миколаїв вистояв і продовжує мужньо боротись за свободу всієї країни», – написав на своєму телеграм-каналі Олександр Сєнкевич.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'200 днів спротиву. Начальник Миколаївської ОВА та мер Миколаєва випустили з цієї нагоди відео (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube