За минулий день та ніч на Миколаївщині більше всього обстрілів зазнали населені пункти Баштанського району – деякі знеструмлені


08:3909.09.2022

У Вознесенському та Первомайському районах минулі день та ніч пройшли відносно спокійно. А ось у інших двох районах були обстріли.

Про це йдеться у інформації Миколаївської ОВА щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу станом на 08:00 ранку 9 вересня, передає Інше ТВ.

Миколаївський район:

Вдень 8 вересня, орієнтовно з 12:00 під ворожими обстрілами перебували селище Тернові Поди та с. Мирне Шевченківської громади. Постраждалих немає. Також вночі 9 вересня ворог обстрілював селище Любомирівка та села Зоря й Котляреве Шевченківської громади. Постраждалих немає.

Баштанський район:

Вчора, 8 вересня, близько 13:00, 23:45 та сьогодні, 9 вересня, о 05:30 обстрілів зазнало с. Широке Широківської громади. Влучання були у вже зруйнований ЦНАП та школу. Постраждалих немає.

Вчора близько 17:00 були обстріли околиць села Перемога Інгульської громади. Постраждалих та пошкоджень немає. Також внаслідок нічних обстрілів Інгульської громади знеструмлено п’ять населених пунктів.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Так, 8 вересня, близько 14:00, виникла пожежа листяної та хвойної підстилки у лісі Березнегуватського лісового господарства. Постраждалих немає.

Вночі, з 8 на 9 вересня, були обстріли на території Явкінського старостинського округу Баштанської громади. Внаслідок чого знеструмлена вся громада. Детальна інформація уточнюється.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 23 цивільних об’єкти

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'За минулий день та ніч на Миколаївщині більше всього обстрілів зазнали населені пункти Баштанського району – деякі знеструмлені' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube