На Миколаївщині прокуратура через суд хоче повернути 3,9 га землі Врадіївського лісгоспу, на яких тепер ведеться сільськогосподарська діяльність


18:3302.09.2022

Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області подала до господарського суду Миколаївської області позов в інтересах Миколаївської облдержадміністрації щодо повернення державі земель лісового фонду загальною площею 3,9 га вартістю 82 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення, передачі їх у власність територіальної громади та наданні в оренду підприємству, поза волею держави в особі Кабінету Міністрів України, незаконно включив до їх складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Врадіївське лісове господарство».

Внаслідок цих незаконних дій особливо цінні землі лісового фонду загальною площею 3,9 га вибули з постійного користування спеціалізованого державного підприємства та, всупереч прямої заборону на їх вилучення з державної власності, передані у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення та надані в оренду підприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Однією з передумов зазначених порушень є невжиття органами лісового господарства та державними адміністраціями заходів до оформлення сучасних правовстановлюючих документів на лісові землі та встановлення їх меж в натурі (на місцевості).

Слід зазначити, що загальна лісистість області складає лише 4,17%. Отже питання збереження та відтворення лісів, як природних комплексів, є актуальним як для області, так і держави в цілому.

Наразі, господарським судом Миколаївської області прийнято позов прокурора до розгляду та відкрито провадження у справі.

Як повідомляло Інше ТВ, Мешканець Миколаєва два роки тому шахрайським способом заволодів міською землею і продав її забудовникам. Підозру йому оголосили зараз  

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині прокуратура через суд хоче повернути 3,9 га землі Врадіївського лісгоспу, на яких тепер ведеться сільськогосподарська діяльність' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube