В Любомирівці на Миколаївщині частково зруйновано адмінбудівлю, школу, пошкоджено 40 житлових будинків. Зведення про обстріли


08:4801.09.2022

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 вересня.

Миколаївський район

Вчора, 31 серпня, протягом дня відбувалися постійні ворожі обстріли Первомайської громади. У с. Новомиколаївка попадання переважно по відкритих територіях. Постраждалих немає. З 08:30 до 16:00 під ворожими обстрілами перебувало смт Первомайське. Внаслідок чого частково зруйновані житлові будинки та господарські споруди. Постраждалих немає.

Також вчора, 31 серпня, протягом дня під ворожими обстрілами перебувала Шевченківська громада. У с-щі Любомирівка частково зруйновано адміністративну будівлю, школу, складські приміщення, пошкоджено біля 40 житлових будівель. У с. Вавилове пошкоджено господарські споруди, житлові будинки. Інформація про постраждалих не надходила.

Вдень, 31 серпня, об 11:30 зафіксовані обстріли Куцурубської громади. Попадання по відкритій териториторії, на поля, між населеними пунктами с. Дмитрівка та с. Солончаки. Постраждалих немає.

Баштанський район

За інформацією ОК «Південь», вчора, 31 серпня, ворог наніс авіаційний удар парою гелікоптерів Ка-52 по Березнегуватській громаді. Без жертв. Також протягом минулої доби були обстріли прилеглих територій смт Березнегувате, сіл Висунськ та Кавказ. Інформація щодо наслідків обстрілів уточнюється.

Вчора, 31 серпня, близько 15:30 та 00:00 були обстріли за межами с. Широке Широківської громади. Пошкоджені сільгоспбудівлі та житловий будинок. Сьогодні, 1 вересня, близько 02:30 обстрілів зазнало с. Червона Долина. Влучання було по відкритим територіям. Постраждалих немає.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Любомирівці на Миколаївщині частково зруйновано адмінбудівлю, школу, пошкоджено 40 житлових будинків. Зведення про обстріли' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube