Миколаївська лікарня швидкої медичної допомоги вже найближчим часом почне приймати пацієнтів – мер


11:3518.08.2022

По плану – до кінця цього тижня повинна бути запущена Миколаївська ЛШМД.

Про це в інтерв’ю телекомпанії «НІС-ТВ» розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

– Завдяки роботі працівників лікарні швидкої медичної допомоги, волонтерів, небайдужих людей вже до кінця цього тижня лікарню буде запущено. Тобто будуть зроблені всі вікна, додаткове освітлення, буде продовжуватись підготовка до опалювального сезону. Деякі місця ми там поремонтували, деякі ще в процесі ремонту. В будь-якому разі операційні, реанімаційне відділення будуть підготовлені, «замиті», здані аналізи. І після того, як буде показано, що там можна заводити людей, це буде зроблено. Але план – до кінця цього тижня, – сказав Олександр Сєнкевич.

Як повідомляло Інше ТВ, 1 серпня вночі в Миколаєві від обстрілу россіян зруйнован новий травмпукт, гуманітарний склад та кілька житлових будинків (ФОТО). В той же день Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що Миколаївська ЛШМД деякий час не буде приймати пацієнтів, бо її треба привести до ладу після обстрілу росіянами.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївська лікарня швидкої медичної допомоги вже найближчим часом почне приймати пацієнтів – мер' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube