Ворог обстріляв з “Ураганів” городи мешканців Березнегуватого, – зведення ОК “Південь”


20:4609.08.2022

У тактиці дій окупантів переважає контрбатарейна боротьба та точкові авіаудари, якими ворог намагається випробувати наші позиції.

Про це повідомляється в оперативному зведенні ОК “Південь” увечері, 9 серпня.

Ворог залишається на займаному рубежі оборони. Суттєвих змін у складі та положенні не має. В тактиці дій превалює контрбатарейна боротьба та точкові авіаудари, якими ворог намагається випробовувати наші позиції.

Протягом ночі двічі обстріляно НІКОПОЛЬ. Ворог випустив по місту 80 реактивних снарядів системи залпового вогню «Град» з протилежного берега водосховища. Зруйновано цех промислового підприємства. Поранено одну цивільну особу.

Також реактивною системою залпового вогню, але «Ураган» ворог гатив по горОдах місцевих мешканців Березнегуватого. Пошкоджено житлові будинки.

На Херсонщині окупаційна влада продовжує збирати особисту інформацію та паспортні дані місцевих жителів в рамках підготовки до псевдореферендуму. З цією метою збільшено кількість пунктів гуманітарної допомоги, продовжується видача різних підйомних сум від 4 до 10 тис рублів різним категоріям населення, але за обов’язкової умови – обмін на персональні дані.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами скорочено вороже військо ще на 7 рашистів, а також знищено реактивну систему залпового вогню «Град» в Херсонському районі.В тому ж районі, а ще й в Бериславському нанесено удари по 2 командним пунктам ворога. Результати дорозвідуються.

Корабельне угруповання ворога продовжує маневрувати у віддалених безпечних районах, напоготові тримають 2 ракетоносці із 16 «Калібрами» й 1 вдк.

Напередодні, на півдні Одещини до узбережжя моря винесло зірвану з кріплення якірну міну. Завдяки вчасному реагуванню та відсутності на узбережжі відпочивальників, ніхто не постраждав, небезпеку ліквідовано шляхом контрольованого підриву Силами оборони.

Море та узбережжя як і раніше не є безпечною зону відпочинку, дотримуйтесь обмежень, передбачених нормами правового режиму воєнного стану.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube