У Первомайську обмежили продаж алкоголю


11:2705.08.2022

Горілку, пиво та слабоалкогольні напої у Первомайській громаді від сьогодні можна буде придбати лише з 9.00 до 19.00 години. Рішення ухвалене на основі спільного розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації та командувача оперативного угрупування військ «Примор’я».

Новину опублікував Виконавчий комітет Первомайської міської ради.

В чому суть заборони

«Враховуючи наказ начальника Миколаївської ОВА та командувача оперативного угрупування військ «Примор’я» від 26.07.2022 року №68/1 «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану у Миколаївській області», а також розпорядження Первомайської РВА від 24.03.2022 року №66-р/в «Про заборону продажу алкогольних напоїв у Первомайському районі» зі змінами, і з метою забезпечення громадської безпеки та порядку на території Первомайської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради вирішив у період дії воєнного стану заборонити на території Первомайської територіальної громади торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої щодня, за винятком часу з 9.00 до 19.00 години», — йдеться у повідомленні.

Чиновники також наголошують на забороні продажу алкоголю військовослужбовцям у будь-який час. Нагадаємо, ця заборона введена на всій території області.

Новину для Гард.City прокоментував керівник Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський: «Зміни з можливості торгувати алкоголем внесені тільки для Первомайської громади. Також вони стосуються всіх днів тижня, тобто, в суботу та неділю алкоголь теж можна буде придбати лише вдень, у визначені в розпорядженні часи».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Первомайську обмежили продаж алкоголю' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube