Вчорашній «улов» Миколаївського рибоохранного патруля: браконьєр з 13 кг риби та «нічийні» 9 сіток (ФОТО)


14:2601.07.2022

Вчора, 30 червня, під час рибоохоронного рейду в акваторії р.Південний Буг поблизу с.Білоусівка Дорошівської територіальної громади Миколаївської області викрито грубе порушення правил рибальства.

Встановлено, що зловмисник здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – сітками (2 од.), і у такий спосіб йому вдалося добути 13 кг водних біоресурсів 56 карасів.

Про це повідомили у Миколаївському рибоохоронному патрулі, передає Інше ТВ.

Збитки, нанесені рибному господарству України, становлять 88 536 тис. грн.

Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду. На винну особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ознакою ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Цього ж дня державними інспекторами проведено рейд по узбережжю Чорного моря, в ході якого виявлено та вилучено 8 ятерів та 1 сітку. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна, власник якого не встановлений. Водні біоресурси у живому вигляді випущені у природне середовище.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині рибоохоронний патруль піймав браконьєрів та вилучив 10 браконьєрських сіток (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вчорашній «улов» Миколаївського рибоохранного патруля: браконьєр з 13 кг риби та «нічийні» 9 сіток (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube