Плавчиня Анна Гонтар з Миколаєва стала чемпіонкою світу та встановила рекорд (ФОТО)

09:5717.06.2022

Вчора, 16 червня, Гонтар Анна – МСУМК, бронзова призерка XVI літніх Паралімпійських ігор, – здобула «золото» та встановила рекорд чемпіонату світу на дистанції 50 м кролем.

Про це повідомляє «Миколаївський Інваспорт», передає Інше ТВ.

У скарбниці Миколаївщини вже є дві срібні медалі, які виборола Гонтар Анна на дистанціях 100 м на спині та 100 м вільним стилем.

Чемпіонат світу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату проходить з 12 по 18 червня в португальській Мадейрі. У змаганнях беруть участь 509 спортсменів з 60 країн світу. Національну паралімпійську збірну команду України представляють 22 спортсмена. Від Миколаївського регіонального центру “Інваспорт” виступають двоє спортсменів – Анна Гонтар та Дмитро Василенко.

Тренують спортсменів Заслужені тренери України Ільін Микола та Ільїна Тетяна.