На Миколаївщині видворили з країни  громадянина Молдови (ФОТО)


20:5508.06.2022

Сьогодні, 8 червня, оперативники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками Управління державної міграційної служби на виконання рішення Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області видворили до Молдови 24-річного уродженця республіки.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

За клопотанням правоохоронців  уродженця Молдови помістили до ДУ «Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, ДМС». Зважаючи на те, що іноземний громадянин після звільнення із колонії міг продовжити вчиняти кримінальні правопорушення на території області, поліцейські звернулись із поданням до Управління Державної міграційної служби про його примусове видворення.

Відтак сьогодні чоловіка  доставили до пункту пропуску «Старокозаче», звідки він був видворений за межі держави. Упродовж п’яти років йому заборонений в’їзд до України.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині затримали громадянина Грузії, який вже давно мав поїхати на батьківщину (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube