У Миколаєві створили телеграм-канал, де можна швидко шукати роботу


11:2326.05.2022

Work.ua допоможе миколаївцям шукати роботу через Telegram.

Про це повідомляють у команді Work.ua, передає Інше ТВ.

Щодня у телеграм-каналі «Робота у Миколаєві — Work.ua» з’являється декілька десятків пропозицій роботи, які відбирають модератори. Вакансії перевіряються на предмет затребуваності, повноти опису та вказаної зарплати. Усі пропозиції — від надійних роботодавців та публікуються у день своєї появи на Work.ua. У телеграм-каналі можна шукати роботу без резюме і навіть без досвіду, використовуючи відповідні хештеги. 

Підписатися на канал можна за посиланням https://t.me/workua_mykolaiv

Нагадаємо, Work.ua започаткував волонтерську ініціативу — надання безкоштовних консультацій з пошуку роботи українцям, які потребують допомоги експертів.

У місті відкрито понад 120 вакансій із середньою зарплатою 13 500 грн. Серед них популярні: менеджер з продажу, продавець-консультант, бухгалтер, медсестра, водій тощо. 

Станом на зараз на сайті Work.ua розміщено понад 19 000 вакансій. Однак це все ще в 5 разів менше, ніж до війни. Для порівняння: у березні було 6 000, до війни — 90 000. 

«Ми помітили декілька тенденцій на ринку праці України. Швидкість відіграє вирішальну роль у працевлаштуванні. Хто першим побачив вакансію, той і отримує роботу. Шукачі сміливо змінюють професії та розглядають будь-які пропозиції за місцем перебування. Вчорашній маркетолог сьогодні може стати водієм чи офіціантом. Власне, це і підштовхнуло нас створити телеграм-канал, де б навіть людина з мінімальними технічними засобами могла максимально швидко дізнаватися про нові вакансії. А ще ними зручно ділитися і бути корисним знайомим», — коментує Артур Міхно, CEO та співзасновник Work.ua.

Як повідомляло Інше ТВ, Війна змінила поведінку роботодавців та шукачів, на ринку праці України – нові тенденції

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві створили телеграм-канал, де можна швидко шукати роботу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube