Ганна Замазєєва розповіла, який внесок Гуманітарний штаб Миколаївщини зробив в вирішення проблеми з водою мешканців Миколаєва (ВІДЕО)


13:5111.05.2022

Майже місяць Миколаїв був без води, зараз централізоване постачання міста поступово відновлюється.

За цей час волонтери гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі Справи ») робили усе можливе для забезпечення населення технічною та питною водою.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, передає Інше ТВ.

Зокрема, надано військовим частинам, лікарням, військкоматам, інтернатам 50 бочок для зберігання води розміром 1 куб. м. Розвезено більше ніж 90 куб. м води для мешканців. Облаштовано 2 стаціонарні точки видачі води (вул. Шевченко, 59/3 та вул. Кирова, 218). Роздано населенню більше ніж 20 тонн води.

«Дякуємо усім, хто долучився до забезпечення миколаївців водою. Особлива подяка нашим сусідам з м. Одеса, м. Баштанка, Новодолинської громади Одеської області, Миколаївському водоканалу тощо. Ми ще раз довели – разом ми сила!

У кого є бажання та можливості – долучайтеся до Світлих справ! 0800300520 (БФ «Світлі справи»)», – написала Ганна Замазєєва.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв 29-й день без води. Адреси розвозу технічної на сьогодні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ганна Замазєєва розповіла, який внесок Гуманітарний штаб Миколаївщини зробив в вирішення проблеми з водою мешканців Миколаєва (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube