По Миколаєвщині рашисти вдарили «Смерчами» та ракетою «Москіт» (ВІДЕО)


09:2006.05.2022

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини продовжуються агітаційні заходи рашистів із впровадження влади колаборантів. Розкрадаються запаси та резерви сільськогосподарських підрприємств. Паралельно окупанти звинувачують українську владу у створенні гуманітарної катастрофи. Самі ж загарбники імітують гуманне ставлення, демонстративно роздаючи продуктові набори та медикаменти місцевому населенню.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Противник продовжує тактику закріплення на позиціях без активних дій, але зосереджує зусилля на вогневому ураженні вздовж лінії зіткнення.

Для коригування вогню артилерії застосовуються безпілотники-розвідники, але влучними діями наших підрозділів 2 «Орлани-10» на Миколаївщині і Херсонщині, відповідно, заземлені назовсім. Наші підрозділи за добу зменшили ворожу орду на 24 рашисти, а до ранкових результатів знищеної техніки та озброєння додали 2 «Орлани».

По Миколаєвщині противник знов наносив удари системами залпового вогню «Смерч» та вдарив ракетою типу «Москіт». Постраждалих серед місцевого населення нема.

В Придністров’ї, що межує із Одещиною, намагалися розігнати інформаційний вкид нібито про постріли, що чутно з боку України. Ворог продовжує вишукувати способи спровокувати виникнення збройних сутичок в проблемному регіоні.

Цинізму нелюдів немає меж: свої підступні плани із нанесення ударів по об’єктах інфраструктури, ворог вже не вперше намагається завчасно виправдати, звинувачуючи Збройні Сили України у розміщенні своїх командних пунктів в лікарнях, пологових, школах та інших соціально чуттєвих об’єктах.

Так Міноборони рашистів на своєму офіційному ресурсі звинуватило українську владу у розташуванні командного пункту ЗСУ в Одеській обласній лікарні, а на подвір’ї хвора фантазія орків намалювала бронетехніку, артилерію і системи залпового вогню.

Разом з тим в північно-західній частині Чорного моря корабельна група із носіями крилатих ракет продовжує маневрування, зберігаючи імовірність ракетних ударів по Україні досить високою.

Не дозволяйте ворожим силам вводити вас в оману і занурювати в паніку, будьте пильними і свідомими, дотримуйтеся заходів безпеки і довіряйте силам оборони, які стоять на сторожі вашої безпеки.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'По Миколаєвщині рашисти вдарили «Смерчами» та ракетою «Москіт» (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube