Повістку можуть вручити будь де – на вулиці, на блокпосту чи на робочому місці, – роз’яснення Миколаївського обласного ТЦК та СП


20:4103.04.2022

В Україні воєнний стан, а це означає, що оголошена повна мобілізація. 3 березня 2022 року вийшов Закон Верховної Ради “Про мобілізацію”, який затвердив Указ Президента.

Проводиться загальна мобілізація протягом 90 днів з дня набрання Законом чинності.

Законом не встановлено місце, де можна або не можна вручити повістку. Фактично її можуть вручити особисто в руки в будь-якому місці – на вулиці, на блокпостах, на робочому місці, кажуть у Миколаївському обласному ТЦК та СП.

За правилами спочатку повинні встановити особу людини, а вже після цього вручають йому повістку. Тому у воєнний час документи повинні бути при собі завжди. І їх доведеться надавати для перевірки за першою вимогою уповноваженої особи. Уповноважені особи – це співробітники територіальних центрів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Також повістки можуть вручати посадові особи районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Які бувають повістки: уточнення облікових даних, проходження медкомісії, прибути до ТЦК та СП; Призов на військову службу до ЗСУ.

Органи Національної поліції мають право доставляти громадян до територіальних центрів комплектування військовозобов’язаних.

Після прибуття до територіального центру потрібно пройти військово-лікарську комісію. Якщо визнали придатним, то військовозобов’язаний отримає другу повістку – про явку за першим викликом або в конкретну дату. При неявці за такою повісткою вже настає кримінальна відповідальність. Але після проходження комісії можуть відразу направити для проходження служби без вручення повістки.

Всі громадяни, які раніше не проходили службу, але були мобілізовані, в обов’язковому порядку відправляються в навчальні центри ЗСУ, де проходять підготовку.

Ці правила однаково стосуються тих, хто знаходиться за постійним місцем проживання і тих, хто покинув свій будинок і знаходиться в інших областях України. Переселенці зобов’язані стати на облік за місцем фактичного проживання.

Як повідомляло Інше ТВ, 3 березня у Миколаївській області було оголошено загальну мобілізацію (ДОКУМЕНТ)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Повістку можуть вручити будь де – на вулиці, на блокпосту чи на робочому місці, – роз’яснення Миколаївського обласного ТЦК та СП' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube