В Індії чоловік 22 роки судився з державою, аби повернути 20 рупій


20:2015.08.2022

Адвокат Тунгнат Чатурведі з Індії 22 роки судився з державою через те, що в 1999 році переплатив за залізничний квиток 20 рупій (9 гривень). Він відвідав 120 засідань і зрештою переміг. Про це пише ВВС.

Адвокат Тунгнат Чатурведі купував залізничні квитки на станції містечка Матхура в північному індійському штаті Уттар-Прадеш. Два квитки разом коштували 70 рупій. Чатурведі заплатив 100 рупій, але отримав лише 10 рупій решти. Він сказав про це касиру, але той відмовився повертати ще 20 рупій. Через це чоловік подав до суду на касира і на місцеву залізницю.

Родина Чатурведі неодноразово просила чоловіка відкликати справу, але адвокат стояв на своєму. Врешті суд призначив йому виплату від держави в розмірі 15 тисяч рупій компенсації (майже 7 тисяч гривень) і повернути 20 рупій під 12% річних з 1999 по 2022 рік. Якщо залізниця не виплатить суму протягом 30 днів, то ставка річних зросте до 15%.

Сам Чатурведі вважає таку суму недостатньою за весь той час, який він витратив на суди із залізницею. Також адвокат переконаний, що його приклад надихне інших людей ніколи не здаватися, навіть якщо «боротьба буде дуже складною».

Нагадаємо, У німецькому музеї прибрали експонат, який, на думку зоозахисників, порушує права мух (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Індії чоловік 22 роки судився з державою, аби повернути 20 рупій' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube