З не нашого життя. У німецькому музеї прибрали експонат, який, на думку зоозахисників, порушує права мух (ФОТО)


06:3523.07.2022

З музею сучасного мистецтва у Вольфсбурзі (Німеччина) прибрали експонат через скарги зоозахисників. На думку активістів, інсталяція «Сто років» британського художника Деміана Херста порушує права мух.

Про це пише «Європульс», передає Інше ТВ.

Експонат є прозорим кубом, розділеним на дві секції: в одній з них народжуються мухи, а в іншій зі стелі звисає ультрафіолетова лампа. Мух приваблює світло, і щоразу, коли вони летять до нього через маленький отвір між секціями, вони згоряють. У такий спосіб художник хотів продемонструвати «життєвий цикл у коробці».

З не нашого життя. У німецькому музеї прибрали експонат, який, на думку зоозахисників, порушує права мух (ФОТО) 1
З не нашого життя. У німецькому музеї прибрали експонат, який, на думку зоозахисників, порушує права мух (ФОТО) 3

Зоозахисники вказали, що такий експонат порушує закон Німеччини про захист тварин, який забороняє вбивати чи завдавати шкоди тваринам без поважної причини.

У багатьох країнах Європи права тварин захищені законодавством. ЄС готує до 2024 року загальноєвропейське законодавство, покликане покращити життя свійських тварин. Нові правила регулюватимуть умови утримання та транспортування під час продажу.

Як повідомляло Інше ТВ, В Іспанії тварин офіційно визнали розумними та прирівняли до членів сім’ї.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'З не нашого життя. У німецькому музеї прибрали експонат, який, на думку зоозахисників, порушує права мух (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube