Вчора, 20 лютого, підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області п’ять разів залучались до ліквідації пожеж.
Горіли житлові будинки у м. Снігурівка Снігурівської територіальної громади Баштанського району, м. Нова Одеса Новоодеської ТГ Миколаївського району та у м. Миколаєві.
У Заводському районі Миколаєва також вогнеборці загасили пожежу майстерні на першому поверсі двоповерхової будівлі площею 20 кв. м та займання не незначній площі в адміністративній будівлі приватного підприємства в Інгульському районі.
![В Миколаєві горіла майстерня, в області - будинки (ФОТО) 2 В Миколаєві горіла майстерня, в області - будинки (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/1-371.jpg)
![В Миколаєві горіла майстерня, в області - будинки (ФОТО) 4 В Миколаєві горіла майстерня, в області - будинки (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/2-166.jpg)
В одному з епізодів на пожежі постраждав чоловік 1980 р. н., якого з місця пожежі госпіталізовано до токсикологічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги із попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння.
Завдяки своєчасно вжитим заходам від знищення вогнем врятовано адмінбудівлю, житловий будинок, 2 господарчі споруди, літню кухню, складське приміщення.