Сьогодні, 19 січня, до рятувальників зателефонувала дочка водія рейсового мікроавтобуса Mercedes-Benz “Миколаїв-Березанка” та повідомила, що транспортний засіб разом із пасажирами застряг у багнюці неподалік с. Щасливе Березанської територіальної громади Миколаївського району.
На місце направлено відділення 8 державної пожежно-рятувальної частини.
Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.
По прибуттю з’ясовано, що водій хотів об’їхати ускладнену ділянку на автошляху М-14 “Одеса — Мелітополь — Новоазовськ” по польовій дорозі та застряг. Загалом у салоні перебувало 8 пасажирів, один з яких — дитина 7 років.
Рятувальники на спецавтомобілі разом із трактором місцевого фермерського господарства відбуксирували мікроавтобус до асфальтованої ділянки дороги, звідки він зміг самостійно продовжити рух.
Внаслідок події ніхто з пасажирів не постраждав.
![На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 2 На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-412.jpg)
![На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 4 На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-172.jpg)
![На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 6 На Миколаївщині в багнюці застряг рейсовий бус з людьми і легковушка – витягали рятувальники (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-125.jpg)
Також з цієї ж ділянки рятувальники допомогли виїхати ще одному водію вже на легковій автівці.
Як повідомляло Інше ТВ, 16 січня у Миколаївській області рятувальники тричі надавали допомогу водіям на дорогах (ФОТО)