За минулу добу в Миколаївській області сталось 6 пожеж, 5 з них – у житловому масиві.
Про це зранку 19 січня повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.
Найбільше за площею займання виникло у мкр Залізничне селище м. Миколаєва. Тут горів приватний житловий будинок.
3 пожежі виникли у Миколаївському районі області. Горіла квартира у с. Ясна Зоря Ольшанської територіальної громади, перекриття житлового будинку у с. Троїцьке Новоодеської ТГ, господарча будівля у с. Зарічне Радсадівської ТГ.
Також зайнявся гараж у смт Березнегувате Баштанського району.
Загалом до гасіння залучались понад 20 вогнеборців та 6 одиниць техніки.
![Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 2 Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/1-405-1024x768.jpg)
![Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 4 Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/2-169-1024x768.jpg)
![Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 6 Вогнеборці Миколаївщини минулої доби загасили 6 пожеж (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/01/3-123-1024x768.jpg)
З початку січня на Миколаївщині вже виникло 62 пожежі, з них 48 – у житловому секторі. Найпоширенішими причинами, що призвели до них, є: 17 – через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей, 10 – коротке замикання електромережі, 6 — куріння. На пожежах загинуло 4 людини, 4 було травмовано. Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області врятовано 3 людини.
Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаївській області за позаминулу добу ліквідовано 5 пожеж, на одній з них врятовано жінку (ФОТО)