13 червня о 12:26 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що по вул. Центральній с. Новопетрівське Костянтинівської територіальної громади Миколаївського району загорілась господарча споруда.
На місце направлено відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини, повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області.
До прибуття підрозділу сусіди, які й виявили загоряння, змогли приборкати вогонь. Вогнеборці ліквідували пожежу о 13:03 на площі 4 кв. м. Як пояснили очевидці, спричинили загоряння дитячі пустощі з вогнем.
Як повідомляло Інше ТВ, За позаминулу добу на Миколаївщині загасили 4 пожежі (ФОТО)