Вибух гранатомета з України в польській комендатурі – в ДСНС розповіли, звідки цей “подарунок”


20:2019.12.2022

Державна служба з надзвичайних ситуацій України розповіла, як до Головного коменданта поліції Ярослава Шимчика потрапив гранатомет, який вибухнув в штаб-квартирі поліції у Варшаві.

Про це йдеться в офіційній заяві служби.

“Державна служба з надзвичайних ситуацій України висловлює щирий жаль у зв’язку з нещасним випадком, який мав місце в Головній комендатурі поліції Польщі 14 грудня 2022 року і завдав шкоди здоров’ю Головного коменданта поліції Ярослава Шимчика.

Бажаємо Головному коменданту поліції Польщі Ярославу Шимчику якнайшвидшого одужання.

Високо цінуємо послідовну підтримку і допомогу, яку польська поліція надає Україні і громадянам України, котрі знайшли у Польщі свій тимчасовий прихисток від російського агресора. Під вмілим керівництвом Головного коменданта Ярослава Шимчика польська поліція демонструє високий професіоналізм і людяність. 

Виключно з добрих намірів і глибокої вдячності Ярославу Шимчику було передано  символічний подарунок, який пов’язаний із опором українського народу російському агресору.

Переконані, жодного умислу завдати шкоди Головному коменданту поліції Польщі не було і не могло бути.

Впевнені, що після вивчення обставин і причин цього нещасного випадку, будуть зроблені належні безпекові висновки з цієї ситуації. 

Сподіваємось, подія не матиме негативного впливу на високий рівень співпраці між органами правопорядку України і Польщі, а навпаки ще більше посилить нашу співпрацю з метою, зокрема, наближення спільної перемоги над російським окупантом і встановлення справедливого миру в Україні відповідно до міжнародного права”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляло ІншеТВ, в Польщі в будівлі Головного управління поліції вибухнув “подарунок з України”, у результаті вибуху головного коменданта поліції Польщі генерала Ярослава Шимчика було госпіталізовано. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вибух гранатомета з України в польській комендатурі – в ДСНС розповіли, звідки цей “подарунок”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube