Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО)


12:2114.06.2024

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун розглянуті клопотання про застосування запобіжного заходу стосовно двох мешканців Первомайського району, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.201-2 КК України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги).

Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 1
Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 7
Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 3
Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 8
Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 5
Син і батько з Миколаївщини отримували авто як гуманітарку і продавали (ФОТО) 9

Відповідно до матеріалів клопотання, громадянин Б., за попередньою змовою зі своїм батьком, отримували від юридичної особи, зареєстрованої в Європі, в якості гуманітарної допомоги автомобілі, на потребу ЗС України, після чого вони завозились в Україну і оформлювались за спрощеною процедурою.

В подальшому підозрювані розміщували на відповідних сайтах оголошення про продаж автомобілів та реалізовували їх за ринковими цінами військовослужбовцям. Всього, відповідно до матеріалів клопотання таким чином було реалізовано 26 автівок. В повідомленні про підозру містяться дані про реалізацію 8 автомобілів, власники яких встановлені.

Підозрювані заперечували проти задоволення клопотання. Просили суд застосувати запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою.

Захист зазначав, що дії підозрюваних кваліфіковано невірно, просив обрати запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Галина Подзігун постановила застосувати стосовно підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави у сумі 6 млн гривень стосовно громадянина Б. та 3 млн гривень щодо іншого фігуранта кримінального провадження, повідомила прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Нагадаємо: ДБР передав до суду справу військового з Миколаївщини, який намагався продати 3 авто, передані для ЗСУ (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube