Лідери G7 домовились надати Україні $50 млрд. за рахунок використання заморожених російських активів


22:5812.06.2024

Лідери країн G7 погодилися  до кінця року надати Україні 50 мільярдів доларів за рахунок використання заморожених російських активів.

Про це повідомляє AFP із посиланням на Єлисейський палац, передає ZN.ua.

«Маємо домовленість», — сказав офіційний представник президента напередодні саміту G7 в Італії в четвер, який буде зосереджений на підтримці боротьби України з вторгненням Росії.

Лідери G7 домовилися про використання прибутку від відсотків з 300 мільярдів євро заморожених активів російського центрального банку для допомоги Києву. Прибуток буде використаний в якості застави для кредиту на суму до 50 мільярдів доларів.

За словами французького посадовця, ініціатива надати Україні позику, яка буде погашена надходженнями від заморожених російських активів, надійшла від США.

“Але якщо з тих чи інших причин російські активи будуть розморожені або надходжень від російських активів буде недостатньо для фінансування кредиту, нам доведеться подумати про те, як розподілити навантаження за кредитом”, – додав співрозмовник видання.

Як повідомляло Інше ТВ, Перші 1,5 млрд. євро доходів від заморожених російських активів надійдуть в Україну в липні, – Урсула фон дер Ляєн (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube