США запровадили санкції проти більш ніж 300 юридичних та фізичних осіб, які підтримують російську агресію, – після цього Московська біржа зупинила торги доларами та євро


22:2912.06.2024

Сполучені Штати запровадили санкції проти більш ніж 300 юридичних та фізичних осіб, які підтримують оборонно-промисловий комплекс рф та допомагають Кремлю в його агресії проти України.

Відповідна інформація з’явилася на сайті міністерства фінансів США, передає «Слово і Діло».

Там зазначено, що під обмеження потрапили, зокрема, компанії, організації та особи з росії, Білорусі, Китаю, Болгарії, Казахстану, Киргизстану, Об’єднаних Арабських Еміратів, Південної Африки, Сербії та Туреччини.

Так, санкції були запроваджені проти Московської біржі, страхової компанії СОГАЗ, проєктів «Арктик СПГ 1» та «Арктик СПГ 3», а також компанії Газпром Інвест.

Крім того, під санкціями опинилися одразу 5 російських банків: Промсвязьбанк, Внєшекономбанк, Сбєрбанк, ВТБ Банк та ВТБ Капітал Холдинг.

«Сьогоднішні дії завдають удару по російських каналах поставок міжнародних матеріалів та обладнання, включаючи їхню залежність від критично важливих поставок з третіх країн. Ми збільшуємо ризик для фінансових установ, які мають справу з російською військовою економікою, та усуваємо шляхи для ухилення, а також зменшуємо здатність росії отримувати вигоду з доступу до іноземних технологій», – заявила глава Мінфіну Джанет Йеллен.

Після оголошення санкцій Московська біржа оголосила про зупинку торгів доларами та євро. Зокрема, торги у валюті припинять із 13 липня. 

Як повідомляло Інше ТВ, США застосували санкції щодо міжнародної мережі фінансового посередника єменських хуситів – Bloomberg© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube