В “Азові” відреагували на дозвіл використовувати зброю США


10:4411.06.2024

Як повідомляло ІншеТВ, США зняли заборону на постачання зброї бригаді «Азов».

В бригаді прокоментували це рішення:

В "Азові" відреагували на дозвіл використовувати зброю США 1
В "Азові" відреагували на дозвіл використовувати зброю США 3

“Співробітники Посольства США в Україні підтвердили, що 12-та бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки.

Це стало результатом тривалої та кропіткої роботи, яку військовослужбовці «Азову» систематично вели в площині боротьби з успішними результатами діяльності російської пропаганди.

Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, Посольству України у Сполучених Штатах Америки та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони. Брехня про «Азов», котру кремлівський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару.

Отримання західної зброї та підготовки від США не тільки підвищать боєздатність «Азову», але, що найголовніше, сприятимуть збереженню життів та здоров’я особового складу бригади.

Це нова сторінка в історії нашого підрозділу. «Азов» стає ще потужнішим, ще професійнішим та ще небезпечнішим для окупантів”, – зазначили в бригаді.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube