Пороми і порти. У спецслужбах розповіли про спецоперацію із знищення логістики ворога (ВІДЕО)


12:3931.05.2024

Сили оборони спільно зі Службою безпеки України провели кількаденну операцію зі знищення логістики, яка забезпечує життєдіяльність російських військ у Криму: під ударом опинилися підстанції, мережі електропостачання та запаси світлих нафтопродуктів ворога.

Про це розповів LIGA.net співрозмовник у спецслужбах.

Співрозмовник зазначив, що було завдано комплексного удару по підстанціях і мережах електропостачання, а також запасах світлих нафтопродуктів у Краснодарському краї РФ.

Спочатку Сили оборони завдали ракетного удару по двох поромах, які курсували до порту “Кавказ” і використовувалися для військової логістики агресора, розповів він.

Потім дрони СБУ уразили електропідстанції, що постачають електроенергію безпосередньо на Кримський півострів та до акваторії Керченської протоки, включно із портами.

У ніч проти 31 травня, за даними співрозмовника, СБУ спільно з ВМС ЗСУ завдали удару по перевалковій нафтобазі в морському порті “Кавказ”: через неї світлі нафтопродукти йшли в Крим.

Після відпрацювання спалахнула масштабна пожежа, яку було видно навіть із супутника.

Нагадаємо, від Генштабу офіційно: влучних ударів сьогодні по терміналах у Краснодарському краї у районі порту “Кавказ” завдано «Нептуном»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube