«Зробимо все, щоб захистити нашу державу, і щоб російське зло відповідало за скоєне» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


21:0524.05.2024

«Сьогодні довгий день. Вранці – Харків. Був на місці влучання російських ракет по одному з найбільших українських видавничих комплексів. Це просто жахливо: люди загинули. Мої співчуття рідним та близьким. Багато було поранених. А ще – спалені ударом книжки, знищене обладнання. Лише через знищення однієї цієї типографії втрачено близько третини щорічного друку книжок у країні. Російський терор постійно доводить, що їхня ціль – повна руйнація України і всього життя тут, на нашій землі, усього, що дозволяє людям бути людьми. Зробимо все, щоб захистити нашу державу і щоб російське зло відповідало за скоєне.

Сьогодні Міністерство економіки України, регіональна влада Харківщини отримали всі необхідні доручення, щоб допомогти відновити роботу поліграфії в Харкові. Треба буде й загалом підтримати галузь – на державному рівні. І будь ласка, обовʼязково, якщо маєте таку можливість, самі теж підтримуйте наших українських книговидавців, українських авторів. Це важливо. Безперечно, буде терористам і наша відповідь на цей удар».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни.

Як повідомляло Інше ТВ, З початку доби на фронті – 77 бойових зіткнень, найбільше – на Куп’янському напрямку, де зараз йдуть 6 боїв, – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube