Ветерану кдб, який навів ворожі ракети на Яворівський полігон, дали 15 років – тоді загинуло понад 60 людей (ФОТО)


19:1923.05.2024

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ексспівробітник кдб, який навів російські ракети на Яворівський полігон.

Нагадаємо, як повідомляло ІншеТВ, 71-річного Олександра Косторного обвинувачують у коригуванні російських ракетних ударів по Яворівському полігону. Від обстрілів 13 березня 2022 року 61 людина загинула і ще 160 були поранені. Окупанти здійснили тоді масовану повітряну атаку із використанням майже 30 ракет.

Спецслужба встановила особу ворожого коригувальника і викрила його у результаті спецоперації у Львові. За матеріалами Служби безпеки суд призначив російському агенту 15 років за ґратами.

Ветерану кдб, який навів ворожі ракети на Яворівський полігон, дали 15 років - тоді загинуло понад 60 людей (ФОТО) 1
Ветерану кдб, який навів ворожі ракети на Яворівський полігон, дали 15 років - тоді загинуло понад 60 людей (ФОТО) 5
Ветерану кдб, який навів ворожі ракети на Яворівський полігон, дали 15 років - тоді загинуло понад 60 людей (ФОТО) 3
Ветерану кдб, який навів ворожі ракети на Яворівський полігон, дали 15 років - тоді загинуло понад 60 людей (ФОТО) 6

Як встановило слідство, засудженим є місцевий житель, колишній співробітник кдб. За даними контррозвідки, його вербуванням займався викритий СБУ раніше агент фсб, який отримав підозру від Служби за співпрацю з країною-агресором.

Після початку повномасштабного вторгнення рф на зрадника дистанційно вийшов звʼязковий, який скоординував його з представником фсб. За вказівкою агресора він мав встановити місця базування Сил оборони на території Львівщини. Згодом він передав ворогу інформацію із точними локаціями військових об’єктів, позначених на карті.

Отримані розвіддані він передавав через месенджер своєму куратору з 9-го управління департаменту оперативної інформації 5-ї служби фсб.

На підставі зібраних доказів слідчими СБУ суд визнав зловмисника винним та засудив на 15 років ув’язнення згідно із ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Викриття протиправної діяльності здійснювали контррозвідники та слідчі СБУ Львівщини за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube