СБУ зупинила замах на голову Херсонської ОВА Олександра Прокудіна


06:0513.04.2024

СБУ запобігла замаху на начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, повідомив  голова Служби безпеки України Василь Малюк під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

“Місцевий мешканець Херсона був затриманий 10 квітня. Він організовував разом з ворожими спецслужбами замах на Прокудіна”, — заявив Малюк, пише zn.ua.

За його словами, з глибини 12 км був запущений новий зразок ворожого fpv-дрона. Зрадник безпосередньо на місці здійснював візуальне спостереження і коригував вогонь по автівці Прокудіна.

“Все це вдалося задокументувати. Він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон, за рахунок наших РЕБів, посаджений своєчасно”, — зазначив очільник СБУ.

Малюк також повідомив, що відомство постійно протидіє проникненню ворога на об’єкти критичної інфраструктури, локації підприємств ОПК.

“З крайніх реалізацій — затриманий агент ФСБ у Дніпрі, який знімав на телефон ТЕС і готував відповідні удари. Разом з колегами з внутрішньої безпеки Нацполіції затримали колишнього міліціонера на Запоріжжі, який дуже тісно працював по об’єктах ОПК. Затримано декількох співробітників “Укрзалізниці” які надавали інформацію ворогу, щодо логістичних переміщень зброї і засобів ураження”, —  перелічив посадовець.

Загалом, за його словами, за минулий рік виявлено та задокументовано 47 агентурних мереж. З початку року виявлено 11 зловмисників. Всі вони затримані.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube