Спікери парламентів 23 країн і очільниця Європарламенту підписали Відкритий лист до спікера Палати представників США Джонсона щодо законопроєкту про допомогу України (ДОКУМЕНТ)


14:0228.02.2024

Спікери парламентів 23 країн і очільниця Європарламенту підписали Відкритий лист до спікера Палати представників США Джонсона щодо законопроєкту про допомогу України.

Про це повідомив спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук, який і став ініціатором цього листа, передає Інше ТВ.

«У цьому відкритому листі ми, очільники парламентів, просимо свого американського колегу внести на розгляд Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки ухвалений 13 лютого 2024 року Сенатом США законопроект HR 815 про міжнародну допомогу США, який передбачає асигнування у розмірі $60,06 млрд для допомоги Україні. Наразі законопроект переданий до Палати представників та, згідно з правилами процедури, спікер М. Джонсон має повноваження щодо його внесення на розгляд Нижньою палатою американського Конгресу.

Ми, спікери парламентів, закликали спікера М. Джонсона сприяти ухваленню Конгресом США історичного рішення, яке забезпечить допомогу США іноземним державам і надасть Україні необхідні кошти для продовження боротьби.

«Наші країни налаштовані й надалі нарощувати підтримку України та її Сил оборони, вбачаючи у цьому значну інвестицію у нашу індивідуальну та колективну безпеку. Вісь зла має бути переможена й усі винні мають бути притягнуті до відповідальності, що стане значним запобіжником від подальших конфліктів і поверне нашим народом відчуття керованості та безпеки.

Віримо, що завдяки вашому особистому лідерству Конгрес продемонструє історичну двопартійну єдність у підтримці колективних зусиль із підтримки Україні»», – йдеться в листі.

Як зауважив Руслан Стефанчук, Лист залишається відкритим до підписання й іншими спікерами парламентів, які бажають до нього долучитися.

Як повідомляло Інше ТВ, Спікер Палати представників Джонсон сказав після зустрічі з Байденом, коли винесе на голосування допомогу Україні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube