Укрзалізниця обурена діями польських протестувальників, які заблокували пасажирський потяг


13:2419.02.2024

Залізничне сполучення з Республікою Польща здійснюється в штатному режимі. Пасажирські та вантажні поїзди наразі курсують без ускладнень, повідомили в Укрзалізниці.

“Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією на кордоні з Польщею та здійснює взаємодію з прикордонниками, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфаструктури і Міністерством закордонних справ.

Укрзалізниця наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту. Вважаємо подібні дії протестувальників обурливими, зважаючи на історію партнерських та економічних відносин між нашими країнами. Крім того, такі дії негативно впливають на забезпечення обороноздатності України та безпеку кордонів ЄС від російського агресора.

Нагадаємо, вчора, 18 лютого, польські протестувальники заблокували рух пасажирського поїзда №119 Київ — Хелм. У поїзді перебувають 260 пассажирів, абсолютна більшість — жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти. Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух. Дякуємо польським колегам за взаємодію та швидке вирішення питання”.

Як повідомлялося раніше, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександр Кубраков провів термінові перемовини з Яцеком Сєвєрой, головою Бюро нацбезпеки Польщі щодо неприпустимості блокади кордону, зокрема пасажирського транспорту.

Нагадаємо, блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 3,2 тис. вантажівок© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube