Блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 3,2 тис. вантажівок


15:1718.02.2024

У чергах на шістьох пунктах пропуску на території Польщі в бік України на тлі блокади польськими фермерів на сьогодні перебуває близько 3,2 тис. вантажівок.

Про це повідомив журналісту УНН речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

“Блокується шість напрямків – це напрямки пунктів пропуску “Краківець”, “Шегині”, “Рава-Руська”, “Ягодин”, “Устилуг”, “Угринів”. Загалом станом на ранок сьогодні на всіх цих напрямках в чергах перебуває десь 3 200 вантажівок. Найбільше навпроти ПП “Краківець” – близько 1 300 вантажних транспортних засобів”, – розповів Демченко.

На запитання, яка ситуація у пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ”, Демченко відповів:

“Від 17 лютого польська сторона не приймає (вантажівки – ред.) та з того боку не перетинають кордон вантажні транспортні засоби. Це десь починаючи з обіду й така ситуація на даний момент”.

Державна митна служба України повідомляла, що через страйк місцевих фермерів у пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” буде заблоковано рух вантажних автомобілів в обох напрямках. 18 лютого, очікується повне блокування руху для вантажних транспортних засобів в обох напрямках. Для цього до польсько-українського кордону прямують фермери з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Франції, які мають намір взяти участь у масштабній акції протесту.

Читайте: У Польщі відкриють навчально-тренувальний центр Україна-НАТО© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube