В Авдіївці немає заблокованих українських підрозділів: про ситуацію – від Тарнавського


15:5916.02.2024

Як повідомляло Інше ТВ, командувач ОСУВ «Таврія» Олександр Тарнавський поінформував, що ЗСУ відходять з позиції на околиці Авдіївки, щоб зберегти особовий склад.

Трохи згодом він дав докладну інформацію про ситуацію в Авдіївці станом на 15.00 сьогодні, 16 лютого, передає Інше ТВ.

Так, командувач ОСУВ «Таврія» підкреслив, що Авдіївський напрямок на Донеччині – найгарячіший на всій протяжності лінії російсько-українського фронту.

«У межах міста Авдіївка тривають запеклі бої. Противник завдає масованих бомбових ударів удень і вночі, не припиняє штурми одночасно з декількох напрямків», – підкреслив Тарнавський.

Командувач ОСУВ «Таврія» зауважив, що наші війська застосовують усі наявні засоби для стримування ворога. за дорученням Головнокомандувача Збройних Сил України захисникам і захисницям Авдіївки у збільшених обсягах постачаються боєприпаси та інші засоби ураження.

«Станом на 13:00 в Авдіївці заблокованих українських підрозділів немає. У скрутній ситуації на полі бою, коли від укріплення залишаються лише руїни і купа розбитої цегли, пріоритетом для нас є збереження життя воїнів. Так, українські підрозділи з незначними втратами вийшли з позиції на південній околиці Авдіївки. На інших загрозливих напрямках, у разі потреби, також здійснюється маневр військами з переходом на нові підготовлені позиції, щоб мати змогу й надалі нищити російських окупантів і утримувати місто», – поінформував він.

Олександр Тарнавський запевнив, що противник зазнає величезних втрат у живій силі: «За добу 15 лютого у всій оперативній зоні ОСУВ “Таврія” втрати росіян склали 711 осіб – найбільше в цьому році. Левова частка із цього числа – результат бойової роботи наших військ, які знищують загарбника на Авдіївському напрямку. Лише за добу тут було ліквідовано до півтисячі росіян».

За словами командувача ОСУВ «Таврія», намагаючись отримати перевагу на полі бою, ворог застосував підступну тактику в районі Авдіївського коксохімічного заводу: в результаті обстрілів підпалив цистерну із залишками нафталіну та зчинив пожежу на складі зберігання бітумної смоли. Під прикриттям густого диму росіяни намагаються штурмувати позиції українських захисників.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube