У Китаї, Казахстані та Киргизстані – потужний землетрус – 7,1 – 6,7 балів


07:3923.01.2024

Потужний землетрус стався у Китаї, Казахстані та Киргизстані.

Інформаційна агенція “Казининформ” поінформувала, що, за даними МНС Казахстану, магнітуда землетрусу в Алматі досягла 6,7 балів. Підземні поштовхи тривали кілька хвилин, а люди поспішно залишають будинки та масово виходять на вулиці через страх обвалень.

МНС Казахстану додало, що епіцентр землетрусу розташований за 264 км на південний схід від Алмати на території Киргизстану.

У МНС Алмати зазначили, що згідно з алгоритмом взаємодії повідомлено відповідні держоргани, проводиться моніторинг на наявність руйнувань, функціонування об’єктів життєзабезпечення. Про руйнування та постраждалих інформація не надходила. Але на виїзді із міста затори, люди покинули будинки і перебувають або у спеціалізованих укриттях, або просто на вулиці.

Про землетрус у Китаї стався землетрус магнітудою 7,1 повідомляє Сіньхуа.

“Землетрус магнітудою 7,1 стався у вівторок о 02:09 за пекінським часом у повіті Вуха округу Аксу Сіньцзян-Уйгурського автономного району, північно-західний Китай”, – зазначили у китайському центрі сейсмологічних мереж. Цей район Китаю якраз межує з Киргизстаном.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube