Британська розвідка виявила ще один майданчик, з якого РФ запускає на нас безпілотники


12:0013.12.2023

Балаклавський район Севастополя в тимчасово окупованому Криму  став п’ятим підтвердженим місцем запуску росіянами безпілотних літальних апаратів Shahed односторонньої атаки, якими РФ атакує Україну, поряд з мисом Чауда, Єйськом, Приморськом та Курськом, зазначають аналітики Міністерства оборони Великої Британії.

Так, 12 грудня 2023 року Росія запустила щонайменше 15 БПЛА саме з Балаклавського району Крим на південь від Севастополя.

Британські аналітики зазначають, що Росія, найімовірніше, розосереджує свої можливості запуску БПЛА OWA в декількох місцях як для захисту своїх сил, так і для ускладнення зусиль української протиповітряної оборони.

Так, 5 грудня російські офіційні особи заявили, що перехопили атаку 41 українського БПЛА на російську військову інфраструктуру в Криму, в тому числі в районі мису Чауда.

«Мис Чауда на південному сході Криму – відомий пусковий майданчик “Шахідів”, який росіяни використовують з початку вересня 2023 року. Росія, ймовірно, використовуватиме додаткові пускові майданчики у відповідь на українські атаки, змушуючи Україну адаптуватися до нових транзитних коридорів цих систем», – зазначили у британській розвідці.

Нагадаємо, що сьогодні вночі ворог атакував Україну десятьма безпілотниками типу Shahed з району Балаклави. Сили протиповітряної оборони ЗСУ знищили усі десять ворожих дронів. Більшість із них були спрямовані по Одеській області. Один зі збитих безпілотників впав на територію комунального авторемонтного підприємства в Одесі. В результаті там зайнялася пожежа,  двоє співробітників підприємства дістали поранення.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube