Умєров прокоментував можливу відставку генералів


16:5721.11.2023

Про це міністра оборони України Рустема Умєрова запитали під час спільної прес-конференції з німецьким колегою Борисом Пісторіусом, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, Умєров на питання про можливість звільнення командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва та командувача ОСУВ “Таврія” Олександра Тарнавського, ухилився від прямої відповіді.

“Тема, яка стосується зміни командувачів, вона проходить за всіма параметрами, які ми у своєму внутрішньому периметрі обговорюємо. У цьому плані маємо сказати, що рішення поки не прийнято, але ми робимо все можливе, щоб підвищити ефективність. І якщо це станеться, то ми дуже відкрито спілкуватимемося з вами”, – сказав глава Міноборони.

Він додав якщо такі речі відбуваються, зокрема звільнення командувачів, то “вони відбуваються або з питань, які виникали раніше, або обговорюються для того, щоб ми досягли більшої ефективності”.

Нагадаємо, раніше була оприлюднена інформація, що Міноборони нібито готує звільнення трьох командувачів ЗСУ. Відомі прізвища© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube