Правоохоронці проводять перевірку додаткових обмежувальних заходів, які встановлені на період воєнного стану, щодо функціонування розважальних закладів, закладів харчування і дозвілля під час дії комендантської години.
Про це повідомили в ГУ Нацполіції в Миколаївській області.
Співробітники управління превентивної діяльності разом із бійцями роти поліції особливого призначення, ювеналами, патрульними поліцейськими, спецпризначенцями тактико-оперативного реагування патрульної поліції та співробітниками територіальних центрів комплектування провели комплексні відпрацювання закладів обласного центру та вулиць міста.
![В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 2 В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/1-247-1024x834.jpg)
Поліцейські зафіксували чотири факти здійснення господарської діяльності розважальними закладами після 24 години. При відпрацюванні даних фактів із адміністрацією закладів провели профілактичні бесіди щодо недопущення порушень громадського порядку, а також безумовного дотримання вимог введеної комендантської години.
![В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 4 В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/2-121.jpg)
Також правоохоронці склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 173 КУпАП та ст. 185 КУпАП на громадянина, який перебував у стані алкогольного сп’яніння біля одного із розважальних закладів міста порушував тишу, а також чинив злісну непокору поліцейським.
![В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 6 В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/3-85-1024x1024.jpg)
За надання водіями таксі послуг без відповідної ліцензії поліцейські зафіксували п’ять адмінправопорушень за ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності».
Ювенальні поліцейські виявили трьох неповнолітніх, які перебували на вулиці у нічний час доби в стані алкогольного сп’яніння. Відносно них та їхніх батьків були складені адміністративні матеріали та проведені профілактичні бесіди.
Також працівники територіальних центрів комплектування видали повістки громадянам – порушникам комендантської години, які підлягають взяттю на військовий облік.
![В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 8 В Миколаєві порушникам комендантської години вручали повістки (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/11/4-65-1024x576.jpg)
Поліція Миколаївщини закликає усіх громадян відповідально ставитися до обмежень, пов’язаних із воєнним станом, дотримуватися вимог чинного законодавства та не нехтувати правилами власної безпеки.
Поліція нагадує, що у Миколаєві комендантська година діє з 24-00 до 5-00. У цей час заборонено перебувати у громадських місцях, пересуватися вулицями пішки або транспортом без вагомої на те причини.