Прем’єрка Італії Мелоні розійшлася з своїм чоловіком-телеведучим – через етику і естетику (ФОТО)


21:0420.10.2023

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні розсталася зі своїм цивільним чоловіком, італійським тележурналістом Андреа Джамбруно.

Про це вона повідомила 20 жовтня в соціальній мережі X.

Прем'єрка Італії Мелоні розійшлася з своїм чоловіком-телеведучим - через етику і естетику (ФОТО) 1
Прем'єрка Італії Мелоні розійшлася з своїм чоловіком-телеведучим - через етику і естетику (ФОТО) 5

“Мої стосунки з Андреа Джамбруно, які тривали майже десять років, закінчуються. Я дякую йому за чудові роки, які ми провели разом, за труднощі, через які ми пройшли, і за те, що він подарував мені найважливіше в моєму житті – нашу доньку Джиневру.
Наші шляхи давно розійшлися, і прийшов час підбити підсумки.
Я буду захищати те, чим ми були, я буду захищати нашу дружбу, і я буду захищати, за всяку ціну, семирічну дівчинку, яка любить свою матір і любить свого батька так, як я не змогла полюбити свого.
Мені більше нічого сказати з цього приводу.
P.S. Всі ті, хто сподівався послабити мене, повинні знати, що як би крапля не сподівалася розкопати камінь, камінь залишається каменем, а крапля – лише водою”, – написала Мелоні.

Партнер прем’єр-міністра Італії тележурналіст Андреа Джамбруно останніми тижнями викликав критику за сексистські коментарі, пише Reuters.

Минулого місяця Мелоні заявила журналістам, що її не можна засуджувати за висловлювання Джамбруно, і в майбутньому вона не відповідатиме на питання про його поведінку.

Прем'єрка Італії Мелоні розійшлася з своїм чоловіком-телеведучим - через етику і естетику (ФОТО) 3
Прем'єрка Італії Мелоні розійшлася з своїм чоловіком-телеведучим - через етику і естетику (ФОТО) 6

Розкол стався в той час, коли 46-річна прем’єр-міністр святкує свій перший рік на посаді на чолі правого коаліційного уряду, який захищає традиційну сім’ю як одну з ознак своєї політики.

42-річний Джамбруно – ведучий програми новин на телеканалі Mediaset, що входить до медіагрупи MFE (MFEB.MI), яка належить спадкоємцям покійного Сільвіо Берлусконі, колишнього прем’єр-міністра і соратника Мелоні.

Цього тижня інше сатиричне телевізійне шоу Mediaset показало поза ефіром відеоуривки з програми Джамбруно, на яких він нецензурно висловлюється, торкається свого паху і, схоже, залицяється до колеги-жінки.

“Чому я не зустрів тебе раніше?”, – запитує він її.

На другому аудіозаписі, який вийшов в ефір у четвер, Джамбруно говорить про те, що у нього є роман, і каже колегам, що вони можуть працювати з ним, якщо візьмуть участь у груповому сексі.

У серпні тележурналіст зазнав широкої критики за коментарі, які багато хто сприйняв як звинувачення жертви, після справи про групове зґвалтування.

Марко Фурфаро з опозиційної Демократичної партії заявив, що коментарі Джамбруно були “чистим шовінізмом і сексизмом…. брудом, який не потребує коментарів”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube