Байден обійшов Трампа у новому рейтингу, але може отримати іншого суперника-республіканця 


13:2115.10.2023

Підтримка Байдена становить від 45 до 49 відсотків проти кожного республіканця, який балотується до Білого дому.

Чинний президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден випереджає у рейтингу політичних симпатій свого попередника Дональда Трампа. Останній має найгірші показники, ніж у Байдена.

Про це свідчить опитування Fox News, пише The Hill, а за ним і Телеграф.

Зазначається, що за рік до президентських виборів у США підтримка Байдена становить від 45 до 49 відсотків проти кожного республіканця, який балотується до Білого дому, включаючи незначну перевагу над Трампом на один пункт.

Водночас результати опитування показують, що губернатор Флориди Рон ДеСантіс має перевагу над чинним президентом на 2 очки. А колишній губернатор Південної Кароліни Ніккі Хейлі випереджає Байдена на 4 пункти.

“Результати опитування вперше в цьому циклі показують, що Трамп має гірші показники за Байдена, ніж інші кандидати, які виборюють номінацію від Республіканської партії”, — йдеться у матеріалі.

Опитування також показує, що Дональд Трамп впевнено лідирує на потенційних праймериз від республіканців з 59% підтримки. ДеСантіс має 13%, Хелі – 10%, а Вівек Рамасвамі – 7%. Колишній віцепрезидент Майк Пенс, ексгубернатор Нью-Джерсі Кріс Крісті та сенатор Тім Скотт отримали менш як 5%.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube