Про авіатрощу на Житомирщині, вдячність нашим воїнам і емоції: про що у зверненні говорив Зеленський (ВІДЕО)


20:4826.08.2023

Своє сьогоднішнє звернення наприкінці 549 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню Президент України Володимир Зеленський почав з трагічного випадку загибелі під час тренувальних польотів одразу трьох українських пілотів.

«Вже 30 років в останню суботу серпня своє професійне свято відзначають працівники, працівниці української авіації – і військової, і цивільної. Пілоти, інженери, всі, хто в авіа галузі, в авіа виробництві, авіатранспорті. Всі, хто робить Україну однією з міцних країн, бо справжн міцність є лише у тих держав, які вміють захищати власне небо.

Україна має зробити всю необхідну роботу, щоб у нашому небі з’явились F-16. І це стане новим рівнем української військової авіації, і це наблизить повернення цивільної авіації в українське небо. Бо наблизить перемогу і дасть Україні більше безпеки.

Є і з чим привітати в цей День авіації, є за що подякувати. Я вдячний, ми всі вдячні. Але сьогодні таких слів недостатньо.

Вчора у небі над Житомирщиною сталася катастрофа. Троє льотчиків загинули. Серед них Андрій Пільщиков, позивний – Джус. Український офіцер, один із тих, хто дуже допомагав нашій державі. Дуже! Мої співчуття рідним та близьким, усім, хто знав хлопців.

Триває розслідування того, що сталося. Деталі говорити зарано. Звичайно, будуть зʼясовані всі обставини. Звичайно, Україна ніколи не забуде кожного, хто захищав вільне небо України.

Вічна памʼять!», – сказав Зеленський.

Також в своєму зверненні він подякував за міцність воїнам, які б’ються на Бахмутському напрямку, – в районах Кліщіївки, Андріївки, Курдюмівки; на Авдіївському напрямку – Мар’їнка; Мелітопольськи напрямок – зокрема, Роботине.

Також Володимир Зеленський зауважив, що більше 20 держав приєдналось до декларації «Групи семи» щодо безпекових гарантій.

І зупинився Президент на темі емоцій.

«Не варто давати емоціям взяти гору, ніде і ні в чому, особливо між нами, всередині суспільства, між українцями. Будь ласка, дбайте один про одного і встигайте подякувати усім, хто допомагає обороні, усім, хто допомагає Україні. Захищаємо нашу державу абсолютно раціонально, йдемо вперед та наближаємо нашу перемогу, перемогу України», – сказав Зеленський.

Як повідомляло Інше ТВ, На Житомирщині в авіакатастрофі загинули три українські пілоти, зокрема відомий пілот 40-ї бригади тактичної авіації на позивний “JUICE”© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube