Нічна атака на Москву. Безпілотник не був збитий, він вразив заплановану ціль


18:0218.08.2023

У ніч  на 18 серпня Москву атакували три безпілотники. Один долетів до цілі та уразив її.

Про це повідомляє Телеграм-канал ВЧК-ОГПУ з посиланням на джерело.

Джерело ВЧК-ОДПУ повідомило, що минулої ночі на підльоті до Москви було зафіксовано 3 невпізнані літальні апарати. Безпілотник, що впав вранці на Експоцентр, не був збитий. Найімовірніше, посадити змогли тільки БПЛА в районі Кунцево, про що повідомляють кілька жителів. А той, який летів на Москва-Сіті, вразив заплановану ціль, – стверджує канал.

“Приблизно о 3:30 у кремлівську комендатуру надійшло повідомлення з 1-ї Армії ППО про те, що з боку Красногорська летять 3 БПЛА. Інформацію тут же поширили екстреними каналами. О 3:38 місцевий житель повідомив у поліцію, що помітив безпілотник – сірий, літакового типу з червоною лампочкою – який летів уздовж Новоризького шосе на висоті 250 метрів. Через 5 хвилин одразу 2 москвички повідомили про 2 БПЛА, що летять на рівні 9 поверху над Кунцево. Жінки чули вибухи, імовірно, в цей момент працювало ППО і був збитий один з апаратів. Однак уже за кілька хвилин на пульт чергового надійшло повідомлення від жителя Берегового проїзду Олександра Т., який пояснив, що о 3:45 годині, перебуваючи у своїй квартирі на 13-му поверсі, почув шум за вікном і, визирнувши, побачив літальний апарат літакового типу з пропелером і звуком, як у мотоцикла. БПЛА летів уздовж річки Москва в бік Москва-Сіті.

Наслідки прильоту всі вже бачили, ППО, судячи з усього, навряд чи могло працювати там, де летів останній безпілотник, тож про падіння уламків йтися не може.

Останні атаки ні що інше, як розвідка боєм повітряного простору над Москвою. Простежується успішна тактика з обходу захисту: в небо піднімається група, але частина з них, найімовірніше, є відволікаючими цілями. Як і минулого разу, до Сіті долетіли не всі з помічених БПЛА.

Інформація про прильоти дуже пізно надійшла в московські відділи поліції: перші повідомлення стали з’явилися приблизно за 30 хвилин до вибуху. Запілінговані БПЛА були тільки в районі Красногорська, де в сусідньому Одінцово щит посилено персональними Панцирами і засобами розвідки місцевих ВІПів: генералів і чиновників”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дрон знову атакував Москва-сіті, але впав на Експоцентр (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube